DARGEÇİT BELEDİYESİ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Dargeçit Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.
Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt AKSOY’ un talimatlarıyla gerçekleştirilen çalışmalar, merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetilmeden oluşturulan program dahilinde sürdürülüyor.
Dargeçit Belediyesi program dâhilinde ilçenin birçok mahallesinde gerçekleştirdiği kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının son adresi İlçe Merkezindeki Saray Mahallesi oldu. Yapılan çalışmayla birlikte mahalle daha estetik bir görünüme kavuşacağını belirten ekipler çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirti.
İlçe yakışır şekilde çalışmaların devam edeceğini aktaran Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, ” Fen İşleri Ekiplerimiz Saray Mahallemizde eksik kalan alanlar başta olmak üzere kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Yapılan çalışma ile mahallemiz modern bir görünüme kavuşacak. Amacımız mahallelerimizi yazın toz ve topraktan, kışın ise çamurdan etkilenmesini önlemek. Bunun için çalışmalarımızı başlattık ve büyük bir özveriyle sürdürüyoruz. Belediye olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir