ÇOCUK ŞENLİKLERİ FİNALİ COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

Defne Belediyesinin çocuklara karne armağanı olarak sunduğu geleneksel Çocuk Şenlikleri final yaptı.
Bütün bir yaz eğlenceyi mahalle mahalle halkın ayağına götüren Defne Belediyesi, gerçekleştirdiği Çocuk Şenlikleri ile tüm vatandaşlardan tam not aldı.
Balıklıdere Mahallesi’nde gerçekleşen finalde, çocuklar okullar açılmadan gönüllerince eğlenip çocukluklarının tadını çıkardılar.
Tiyatro oyunları, birbirinden heyecanlı animasyonlar, yüz boyama etkinlikleri, çeşitli yarışmalar ve hediyeler ile çocuklara yaz tatillerinde unutamayacakları bir gün yaşatan Defne Belediyesi, çocuklara verdiği önem ve hassas çalışmaları ile alkış topluyor.
Çocukların yanı sıra ailelerinin de eğlenceye katılım gösterip hoşça vakit geçirdikleri Defne Belediyesi Çocuk Şenlikleri gelecek yaz görüşmek temennileriyle sona erdi.
Balıklıdere Mahallesi sakinleri, yapılan bu güzel hizmet için Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ekibine gönülden teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir