ÇOCUK OYUN PARKLARI TEMİZLENİYOR

Gülnar Belediyesine bağlı ekipler tarafından ilçede bulunan parkların bakımları ve temizlik çalışmaları yapılıyor.
Gülnar Belediyesi ekipleri ilçe genelindeki parklara yönelik bir dizi revizyon çalışması yaparak program doğrultusunda park bakım çalışmalarına devam ediyorlar.
Ekipler istem dışı parklarda oluşan otların temizlenerek çocukların daha sağlıklı ortamda oynamalarını sağlamak ve görüntü kirliliğini önlemek amacıyla çalışmalar yaptıklarını, yapılan temizlik çalışmanın ardından oyun parkında bulunan oyun konsollarının bakımı yapıldığını kaydettiler.
Belediye Başkanımız Ahmet Günel yaptığı açıklamada “ Mevsim gözetmeksizin bu alanların bakımlarının yapılması gerektiğini ve kırılan, zarar gören oyun aletlerinin de tamirinin gerçekleşeceğini söyledi. Gülnar’da bulunan çocuk oyun parkları için temizlik ve bakım çalışmaların sürekli süreceğini bildiren Günel şunları söyledi, “ Gülnar Belediyesi olarak temizlik ve bakım çalışmalarına büyük önem veriyoruz. İlçemizin daha güzel ve daha temiz bir hal alması, vatandaşlarımıza daha nezih ortamlar sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe merkezinde çok sayıda park bulunmakta, bu sebeple belediye ekiplerimize çok işler düşüyor. Bütün ekiplerimiz vatandaşlarımız için gece gündüz çalışmalarını sürdürmekteler. Çocuklarımıza da daha temiz ve güvenilir ortam sağlamaya çalışıyoruz’ dedi.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir