ÇİFTLİKKÖY’DE PSİKOLOG SAYISI 2’YE ÇIKTI

Psikolog Kübra Fidan 18 Ekim Perşembe günü itibari ile göreve başlamasıyla birlikte Çiftlikköy Belediyesi bünyesinde çalışan psikolog sayısı 2’ye yükseldi. Psikolog Sidal Çetin ve Kübra Fidan Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde, 500 Evler Sosyal Tesislerinde ve Eski Gümrük binasında haftanın belirli günleri vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet verecek.

“Sağlıklı toplum sağlıklı insanlardan oluşur” düsturu ile hareket ettiklerini ve 2016 yılında Çiftlikköy’de bu hizmeti başlattıklarını ifade eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Çocuk, ergen, yetişkin ve aile terapisi konularında haftanın belli zamanlarında vatandaşlarımıza sağladığımız bu hizmet büyük bir ilgi gördü. Uzman Psikologlarımız Sidal Çetin ve Kübra Fidan, şimdiye kadar olduğu gibi talepte bulunanlara psikolojik destek hizmetinin sağlanması anlamında belediyemiz bünyesinde çalışmalarını sürdürecek. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Uzman Psikolog Sidal Çetin Pazartesi Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde Salı günü 500 Evler Sosyal Tesislerinde hizmet verecek. Kübra Fidan ise Perşembe günü Eski Gümrük binasında Cuma günü ise Çiftlikköy Kültür Merkezi’nde terapilerini gerçekleştirecek. Ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyenler Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nin 0 226 352 81 14 no’lu hattını arayarak randevu alabilecekler.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir