CHP HATAY MİLLETVEKİLLERİNDEN BAŞKAN YAMAN’A ZİYARET

CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahinve İsmet Tokdemir teşekkür ziyaretleri kapsamında Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı makamında ziyaret etti.
Defne Belediyesi Turunçlu Ana Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette ülke gündemi, yerel ve güncel konular üzerine sohbet edildi.
Defne Belediye Başkanı Dr.İbrahim Yaman CHP’li vekillere yeni görevlerinde başarı dileklerini iletirken; Vekiller, Hatay ve Defne için yapılması gereken ne varsa ellerinden geleni yapacaklarını, birlik ve beraberlik içinde demokrasiye ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne sahip çıkacaklarını ifade ettiler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir