CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI CANKURTARAN: “AKP’NİN OHAL İNADI EKONOMİYİ BİTİRECEK!” “AKP, KHK LÜKSÜNÜ KAYBETMEMEK İÇİN EKONOMİYİ SARSIYOR!”

Değerli basın mensupları CHP Spor Kurulu Doğu Akdeniz Bölge Toplantısı kapsamında Mersin’de olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, gündemdeki gelişmelere dair CHP Mersin İl Başkanlığı’nda bir basın açıklaması yaptı. Cankurtaran, ekonomideki kötü gidişatın nedenlerinden birinin  OHAL’in uzaması olduğunu söyleyerek, “KHK’lar ile ülkeyi keyiflerine göre yönetmek tatlı geldi. AKP, KHK lüksünü kaybetmemek için ekonomiyi sarsıyor. AKP’nin OHAL inadı ekonomiyi bitirecek. Halkın fakirleşmesi umurlarında değil” diye konuştu. Cankurtaran’ın açıklamasında öne çıkan noktalara dair diğer başlıklar da  şu şekildeydi;

 

– “TÜRKİYE ŞAHA KALKTI DİYORLARDI, DOLAR ŞAHA KALKTI!”

 

– “700 BİN DOLARLIK SAATİ TAKARKEN MİLLİ BİRLİK DEMİYORLARDI?”

 

– “BU FETÖ ABD YARGISINA BİLE SIZMIŞ AMA BİR AKP’YE Mİ SIZAMAMIŞ?”

 

– “ESED GİTTİ, ESAD UÇARAK GERİ DÖNDÜ!”

 

– “SİVİLLERİ BOMBALIYOR DEDİKLERİ RUS UÇAKLARINA YOL VERİYORLAR”

 

– “YÜZLERCE KADINIMIZ IŞID’E GİDERKEN YETKİLİLER NEREDEYDİ?”

 

– “MERSİN’E SÖZ VERİLEN PROJELER NEDEN BİTİRİLMİYOR?”

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir