(BÜYÜKŞEHİR’İN 23 NİSAN COŞKUSU)

BÜYÜKŞEHİR’İN 23 NİSAN COŞKUSU

Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Büyükşehir Belediyesi, Kentpark, Masal Şatosu, Hayvanat Bahçesi, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ve Eskişehir Kurtuluş Müzesi’nde çocuklara bayram coşkusunu yaşattı.

Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi ve Eskişehir Kurtuluş Müzesi’ne gelen miniklere ‘Çocuklar İçin Nutuk’ ve Türk Bayrağı hediye edildi. Çocukların Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerini daha iyi anlamaları amacıyla dağıtılan kitap ve bayrak hediyesi çocukları ve ailelerini mutlu etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Kentpark’ta düzenlenen at binme gösterisi çocuklar ve ebeveynleri tarafından heyecanla izlendi. Kentpark’taki hobi binişine gelen çocuklar arasından seçilen ve 23 Nisan Özel Gösteriye hazırlanan üç minik, eğitmenleri eşliğindeki gösterilerde izleyicilerden yoğun alkış aldı.

Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda çocuklar için Büyükşehir Belediyesi Masal Şatosu’nda ve Hayvanat Bahçesi’nde iki ayrı gösteri gerçekleştirildi. Eti Sualtı Dünyası’nda Büyükşehir Belediyesi dalgıçları tarafından gerçekleştirilen su altındaki bayrak gösterisi ziyaretçiler tarafından ilgiyle izlendi. Çocukların hayallerini süsleyen Masal Şatosu’nda ise çocuklar çizgi film maskotlarıyla birlikte dans ederek şarkılar söyledi.

MUS AFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir