BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE YANGINLA MÜCADELE EĞİTİMİ

BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE

YANGINLA MÜCADELE EĞİTİMİ

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığınca kamu kuruluşlarına verilen yangınla mücadele eğitimleri sürüyor.

           Büyükşehir Belediyesi İtfaiye personeli tarafından yangınla mücadele konulu eğitimler aralıksız devam ediyor. İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı ekipler yangınla mücadele, yangın öncesi ve sonrasında alınacak önlemler, yangın sırasında geliştirilmesi gereken davranışlar ve güvenli tahliye konularında Büyükşehir Belediyesi personeline eğitim verdi.

Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salonda verilen eğitime çok sayıda personel katılım gösterdi. Bütün sağlıklı yetişkin bireylerin yangın konusunda ilk müdahaleleri bilmesi gerektiğini düşündüklerini dile getiren itfaiye yetkilileri amaçlarının eğitim çalışmalarıyla yangınla mücadele konusunda bir bilinç oluşması ve çıkan yangın sayısının böylelikle azaltılmasını sağlamak olduğunu belirttiler. İtfaiye personelinin her zaman göreve hazır olduğuna değinen yetkililer personele verilen hizmet içi eğitimlerin de devam ettiğini söylediler.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir