Beyşehir’de “Işığın Şehri Beyşehir” konulu fotoğraf yarışması

Beyşehir ilçesinde, sanal ortamda “Işığın Şehri Beyşehir” konulu ödüllü fotoğraf yarışması düzenlendi.
Beyşehir Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Beyşehir Belediyesi ve Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü işbirliği ile 11.Uluslararası Beyşehir Göl Festivali kapsamında gerçekleştirilecek olan fotoğraf yarışmasının 5 Temmuz’da başladığı, 27 Temmuz 2018 tarihinde sona ereceği belirtildi.
Fotoğraf severleri Beyşehir’e çekmek, fotoğraf sanatı açısından yörenin güzelliklerini tanıtmak için düzenlendiği bildirilen yarışmayla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ayrıntılara yer verildi:
“Yarışmaya katılacakların eserlerini Beyşehir Fotoğraf Kulübü sosyal medya sayfasından ‘yarışma içindir’ ve #Beysehirfotoğrafkulübü ibaresi yazarak paylaşmaları gerekmektedir. Günde bir fotoğraf paylaşma hakkı olup, dereceye giren fotoğrafların orjinalleri ve tüm hakları yazılı olarak istenecektir.Yarışma, tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık olup, adaylar kendi çekimleri ile katılabilirler.Yarışma için yüklenen fotoğraflar son 1 yıl içerisinde çekilmiş ve başka bir yarışmada ödül almamış olması gerekmektedir. Fotoğrafların Beyşehir ilçe sınırları içerisinde çekilmiş olması şarttır.Dereceye girenlerin ödülleri festival kapsamında düzenlenecek törende takdim edilecektir.Cep telefonu ile çekilen fotoğraflar kabul edilmeyecektir.Sonuçlar 30 Temmuz’da açıklanacaktır. Ödül ve sergi açılış töreni 4 Ağustos 2018 tarihinde yapılacaktır.Yarışma şartnamesiyle ilgili diğer ayrıntılar Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün sosyal medya hesabında yer almaktadır. Buradan bilgi edinilebilecektir. Yarışmaya katılacak tüm fotoğraf severlerimize başarılar diliyoruz.”
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir