Beyşehir Belediyesi’nden çocuklara karne hediyesi

 

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, 2017-2018 eğitim ve öğretim döneminin sona ermesi ile birlikte karneleriyle Beyşehir Belediyesi’ne gelen öğrencilere  karne hediyesi olarak birer uçurtma hediye ettiklerini söyledi.

Başkan Özaltun, yayımladığı mesaj ile yaz tatiline giren öğrenci ve öğretmenleri kutladı.

Özaltun, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla yayımladığı mesajında  şu cümlelere yer verdi:

“2017-2018 eğitim ve öğretim yılının sona erdiği, böylesine güzel bir günde öğrencilerimiz karne sevinci yaşıyor. Öğrencilerimizin yeni bilgiler öğrendikleri, arkadaşlar edindikleri, sosyalleştikleri ve hayata hazırlandıkları okullarında, bir eğitim ve öğretim yılı daha sona erdi. Dersler, ödevler ve sınavlar, öğretmenlerimizle öğrencilerimizi olduğu kadar velilerimizi de yormaktadır. Tatiller de onların yorgunluklarını atmalarını ve yeni başlangıçlar için moral toplamalarını sağlayan çok önemli ve gerekli dönemlerdir. Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimizin, sağlık, huzur ve mutluluk içinde, gönüllerince dinlenecekleri bir yaz tatili geçirmelerini diler, öğrenim ve çalışma hayatlarında başarılar dilerim”

Öte yandan, Beyşehir ilçe merkezindeki reklam tabelaları ve Beyşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan duyurular üzerine karnelerini aldıktan sonra  Belediye’ye gelen öğrenciler ise görevliler tarafından dağıtılan uçurtmalarla ayrı bir sevinç yaşadı.

 

 

 

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir