BELENLİ ÖĞRENCİLERİMİZ KİTAP FUARINI GEZDİ

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) kampüsü ev sahipliğinde düzenlenen 1. İskenderun Kitap Fuarına; Kaymakamlığımızın koordinasyonunda, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarında, sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında maddi durumu iyi olmayan, ilçemiz ilk ve ortaokullarında okuyan toplam 100 öğrenciyle, rehber öğretmenleri eşliğinde gezi düzenlendi.

Gezi etkinliğinin, içerisinde bulunduğumuz Dünya Çocuk Kitapları haftasında gerçekleştirilmiş olması, haftanın ruhuna uygun ve anlam bulunmuştur. Öğrenciler, ilginin yoğun olduğu fuarda çeşitli yazarlarla buluşarak, kitapları inceleme ve kitap almanın heyecanı ile güzel bir vakit geçirme fırsatı buldular.

Fuarı ziyaret eden öğrencilerimiz, fuar dönüşü kendilerine
böyle bir etkinliği gezme ve tanıma fırsatını sağlaması dolayısıyla, Kaymakam Abdulaziz AYDIN’a teşekkürlerini ilettiler.

TUBA AYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir