Belediye’yle Kavşaklar Rengarenk

Niğde Belediyesi şehir içi ve şehir girişlerindeki kavşak peyzaj düzenlemelerine bir yenisini daha ekledi.

Niğde Belediyesi kent estetiğini geliştirme hedefi doğrultusunda başlattığı çalışmalarına devam ediyor.

Niğde Belediyesi tarafından yapılan düzenlemeler kapsamında kavşak yeşillendirme çalışmalarıyla şehir güzelleştiriliyor. Kısa sürede tamamlanarak hizmete alınan projelerle şehir her geçen gün yeni bir çehreye sahip oluyor. Bor Yolu üzerindeki Devlet Bahçeli Bulvarı kavşağında yeşillendirme çalışmaları göz dolduruyor. Yolun Sazlıca Kavşağı’na uzanan bölüm de geçtiğimiz aylar içerisinde düzenlenerek şehir girişine yakışır hale getirilmişti.

 

Kent estetiğine katkı sağlamaya yönelik çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Vatandaşlarımızı göz dolduran bir çevreyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mevsimlik çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Hedefimiz tüm renkleriyle daha güzel bir Niğde” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir