Belediye Su Parkı yenileniyor

Batman Belediyesi, Gültepe Mahallesi Belediye Su Parkı’nda çalışma başlatarak parkı tamirat ve tadilata aldı.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Belediye Su Parkı’nda başlattığı çalışma ile kaldırımlar, çocuk oyun grubu zemini, kamelya, oturma bankları ve giriş kapılarını yenileyecek.

Belediye Su Parkı’nın kaldırımlarını ve çocuk oyun gurubunun zeminini kauçuk kaplama zemin yapmak için harekete geçen Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parkın giriş kapılarını, kamelyalarını ve oturma banklarında da yenileme çalışması başlattı.

Gültepe Mahallesi Belediye Su Parkı yanında bulunan boş alanı da değerlendirip parka dâhil etmek için çalışma başlatan Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parkta sürdürdüğü yenileme çalışması ile birlikte vatandaşların dinlenip vakit geçirebileceği bir alan oluşturacak.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir