BAŞKAN YAVUZ; “ANKARA’DA DÜZENLENEN HATAY GÜNLERİNDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM HEMŞERİLERİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Geleneksel olarak 6.cısı düzenlenen Başkent ‘te Hatay günleri fuarına Kırıkhan Standları tarihi damgasını vurdu.

Özellikle Cuma, Cumartesi ve Pazar günü çok yoğun bir ilgiye maruz kalan Başkentte Hatay günlerinde Kırıkhan Osmanlı Köyü Uygulama Projesi ve Gölbaşı Gölü Resim Sergisiyle Hatay dan gelen esnaflarında yüzünü güldürdü.

5. ve son gününde bütün standları ve esnafları tek tek gezen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin YAYMAN, geleneği bozmayarak Hatay’ın tanıtımı açısından şehrimizi başkente taşıdıkları için herkese ayrı ayrı teşekkür etti ve bütün esnaflarla Belediye Başkanlarına birer plaket verdi.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Geleneksel olarak bu yıl Atatürk Kültür Merkezinde 6.cısı düzenlenen Başkentte Hatay Günleriyle ilgili yaptığı açıklamada; “Ankara Atatürk Kültür Merkezinde bizleri yalnız bırakmayarak standlarımızı ziyaret eden, Gölbaşı Gölü Resim Sergimizi ve Osmanlı Köyü Projemizi gezerek bizlere moral verip teşekkür eden tüm hemşerilerimize ve Ankara halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir