BAŞKAN YAMAN’IN SÜRPRİZ ZİYARETİ

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, çocuklara karne armağanı olarak sundukları yaz kurslarının futbol grubu öğrencilerini ziyaret etti.
Dursunlu Futbol Sahası’nda futbol kursu gören minikleri büyük bir keyifle izleyen Başkan Yaman; çocukların yaz tatillerinde enerjilerini harcayabilecekleri, onları neşelendiren bir ortamın oluştuğu için oldukça mutlu olduğunu ifade etti.
Defne’ye kazandırılan futbol, basketbol, voleybol sahaları ve geleneksel hale gelen yaz kursları ile ‘mutlu çocuklar’ hedeflediklerini dile getiren Başkan Yaman:
“Bir kentin ancak neşeli ve umutlu bir gençlik ile güzel olabileceği fikriyle çıktığımız bu yolda, projelerimizi çocuklarımızın gelişimini sanatsal ve sportif aktivitelerle desteklemek ve nitelikli bir gençliğin zeminini oluşturabilmek üzerine hazırladık.
11 ayrı dalda sınıfı olan Gençlik Kültür ve Sanat Evimiz; Yüzme, Futbol ve Basketbol Kurslarımız, mahalle mahalle dolaşan Çocuk Şenliklerimiz; Gitar, Bağlama, Tiyatro-Drama derslerinin yer aldığı Defne Evimiz ile çocuklarımızın ve gençlerimizin; okuldan arta kalan zamanlarını olumlu yönde değerlendirmelerini hedefledik.
Yaz kurslarımızdan faydalanan 1500’ü aşkın çocuğumuzu mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi yine söylüyoruz; Yaptığımız en değerli iş, çocuklarımızın yüzündeki gülümsemedir. Sporla, sanatla, sevgi ile yetişen bir nesil için çalışmaya devam edeceğiz.” sözlerine yer verdi.
Kendilerini ziyaret eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı sevgiyle kucaklayan minik futbolcular, kurs bitiminde Başkan Yaman’la hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmediler.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI
 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir