BAŞKAN TÜRE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe İlköğretim Haftası dolayısı ile     Çarıklar  Efeler İlkokulu’nda düzenlenen  programa katıldı.

Çarıklar Efeler İlkokulu Bahçesinde düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Program Çarıklar Efeler İlkokulu Okul Müdürü  Ahmet Cihangir’in açılış konuşması ile başladı.  Konuşmasında öğrencilerine yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dileyen Müdür Ahmet Cihangir, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Programın ardından eğitime yaptığı yatırımlar ve öğrencilerle kurduğu gönül bağı ile vatandaşların takdirini toplayan Başkan  Türe  öğrencilerle ve velilerle sohbet etti.

Program sonunda ziyaret hakkında konuşan Türe  “Çocuklarımız bizim için çok kıymetli. Ülkemizin gelişmesi eğitimin gelişmesi ile doğru orantılı. Anamur Belediyesi olarak bunun bilinciyle hareket ediyoruz. İmkanlarımız doğrultusunda her daim öğrencilerimizin emrindeyiz.” Dedi

BAŞKAN Türe ve ekibi ziyaret sonunda öğrencilere hediye taktimindi bulundu. Hatıra fotoğrafı çektiren ekip okuldan ayrıldı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir