Başkan Toru, Kapu Cami cemaatiyle buluştu

Konya’nın mrkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, Kapu Cami’nde sabah namazını eda eden cemaatle bir araya geldi.

Meram Belediyesi tarafından Kapu Cami’nde sabah namazını kılan cemaate çorba ikramı gerçekleştirildi. Göreve geldiği günden bu yana vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’nun da katıldığı programda cemaat namazın ardından aynı sofrada bir araya geldi. Başkan Toru, vatandaşlarla sohbet ederken istek ve talepleri dinledi. Bölgedeki esnafları da ziyaret eden Toru, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

Başkan Toru’dan çocuklara makam aracı jesti
Kapu Cami’nde sabah namazını kılan çocuklardan bazıları Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’dan oyuncak talebinde bulundular. Yanlarında oyuncak olmadığını belirten Başkan Toru ise minikleri geri çevirmemek adına onlara makam aracını tahsis etti. Araçla birlikte oyuncaklarını almaya giden çocukların döndüklerinde mutlulukları gözlerinden okundu.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir