Başkan Topaloğlu Yaşlıları Unutmadı.

Başkan Topaloğlu Yaşlıları Unutmadı.

Dünya yaşlılar günü münasebetiyle özel bir bakım evini ziyaret eden, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ,” Bereket büyüklerimizin yanındadır. “Dedi”.

Başkan Topaloğlu,” ilçemizin sevilen simalarından Selahattin Yılmaz ağabeyimizin kaldığı bakım evinde yalnız bırakmadık. Bereket büyüklerimizin yanındadır. Hadis-i Şerif’ini düstur alarak değerli büyüklerimizi her fırsatta zaman buldukça ziyaret ediyoruz”. Biliyoruz ki, bizleri bin bir zahmetlerle büyüten, gözünden sakınan büyüklerimiz saygının ve hürmetin en güzeline layıktır. Devlet olarak sosyal devlet anlayışımızın gereği yaşlılarımızın kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmelerini sağlamak görevimizdir.” Dedi.

Bakım evi müdürü Burak Gümüş, nazik ziyaretinden dolayı 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na teşekkür etti.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir