Başkan Sözlü’nün kırsal kalkınma projeleri hemşerilerinin yüzünü güldürüyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kırsalda yerinde kalkınmayı sağlamak amacıyla çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan hemşerilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor

FEKE, SAİMBEYLİ VE TUFANBEYLİ’DE DAMIZLIK KOÇ DAĞITIMI YAPILDI

Kırsalda yerinde kalkınma projelerini hayata geçirerek Torosların eteklerinde yaşayan hemşerilerinin refah toplumunun projesi olmasını arzulayarak hizmetlerini sürdüren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları ile Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de damızlık koç dağıtımı yapıldı.

HAYVANCILIKLA UĞRAŞAN VATANDAŞLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Tufanbeyli’de 45 üreticiye 238 adet akkaraman cinsi damızlık koç, Feke’de 42 üreticimize 97 adet akkaraman (kangal) damızlık koç, Saimbeyli’de 119 adet akkaraman cinsi damızlık koç dağıtımı yapan Adana Büyükşehir Belediyesi, hayvancılıkla uğraşan vatandaşların yüzünü güldürdü.

“HEMŞERİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Saimbeyli’deki damızlık koç dağıtımını bizzat gerçekleştiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü burada yaptığı konuşmada üretimi ibadet sayan bir anlayışa sahip olduğunu, üreten toplumların varlığını sürdürebileceğini belirterek kırsalda yerinde kalkınma hamlelerinin yaşayan köylerin çoğalması için önemli olduğunu söyledi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir