Başkan Sözlü’den 24 Haziran çağrısı ‘’24 Haziran’da Adana’dan en iyi sonucu çıkaracağız’’

Başkan Sözlü’den  24 Haziran çağrısı

‘’24 Haziran’da Adana’dan en iyi sonucu çıkaracağız’’

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ekibine 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri’nin Türkiye’nin geleceği için önemini anlattı

Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin parlamentoda en güçlü şekilde temsil edilmesi için Adana’ya hizmet noktasında yol arkadaşlığı yaptığı ekibinden 24 Haziran’a hazır olmalarını isteyen Başkan Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye mahcubiyet yaşatmayacaklarını, Adana’da 24 Haziran’da  en iyi sonucu alacaklarını ifade etti

 

‘’ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR’’

Milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışıyla Adana’nın gelecek yüz yılını inşa eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yaklaşan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla Adana’ya hizmet noktasında dava arkadaşlığı yaptığı ekibi ile toplantı yaparak 24 Haziran’ın normal bir seçim olmadığını, Cumhur ittifakında Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ve bu noktada tereddüt etmeyeceklerini belirtti.

‘’ASIL SORU ŞU: LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ ANKARA’DA OLMASAYDI NE OLURDU’’

Adana’nın 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi için en iyi sonucun alınacağı şehir olacağını ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe kalkışmasına dikkat çekerek ‘15 Temmuz göstermiş ki Türk Milleti’nin karargahı Milliyetçi Hareket Partisi’dir. 15 Temmuz bir kez daha hafızalara kazımıştır ki Liderimiz Devlet  Bahçeli, Türk siyasetinin meşru kaynağıdır. Asıl soru şudur: O gün Liderimiz Devlet Bahçeli Ankara’da olmasaydı o hainler bugün nerede olurdu?’’ dedi.

’PARTİMİZE VE LİDERİMİZE MAHCUBİYET YAŞATMAYACAĞIZ’’

Hayatını milliyetçi ülkücü camia ile iç içe geçirmiş bir birey olduğunu aktaran Başkan Sözlü, ‘’Hüseyin sözlü MHP ki bir belediye başkanıdır, nikahı MHP iledir. MHP’ye zarar verecek en ufak bir düşünceye sahip değildir. 24 Haziran’da bu şuurla MHP Liderine mahcubiyet yaşatmayacağız, Cumhur ittifakına tam destek verecek Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste en güçlü şekilde temsil edilmesi için var gücümüzle çalışacağız’’ dedi.

Başkan Sözlü konuşmasını sonlandırırken Adana Büyükşehir Belediyesi’nin 24 Haziran’a dek tüm ekibiyle mesai kavramı olmaksızın çalışacağına yürekten inandığını belirtti ve toplantı sonunda katılımcı bayanlara anneler günü münasebetiyle çiçek takdim etti.

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir