Başkan Özaltun, parklarda oynayan çocuklarla buluştu

Başkan Özaltun, parklarda oynayan çocuklarla buluştu

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun,  parklarda oynayan çocuklarla biraraya geldi.

Başkan Özaltun, Beyşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla ilçe merkezine kazandırılan yeni çocuk oyun parklarını gezerek burada oynayan çocuklarla buluştu.

Ziyaret ettiği parklarda, kaldırım ve yol üzerinde karşılaştığı çocuklarla sohbet eden ve çeşitli hediyeler veren Özaltun, Beyşehir Belediyesi tarafından yürütülen çocuk oyun parklarına yönelik çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Beyşehir’in çocuk ve genç nüfus potansiyelinin zenginliğine dikkat çeken Özaltun, bundan dolayı onlara hitap eden proje ve çalışmalara büyük önem verdiklerini söyledi.

Beyşehir’de göreve geldikten sonra mahallelere çok sayıda çocuk oyun parkı kazandırdıklarını belirten Özaltun, “Özellikle çocuk oyun parkı olmayan mahallelerimizde, talep gelen ve ihtiyaç olan alanlarda çocuk oyun parkı yapımına hız verdik. Gerek uygun alanlarda gerekse Belediyemize ait alanlarımızda parklar yaparak çocuklarımızın hizmetine sunduk. Parklar konusunda, çocuklarımızdan ve ailelerinden gelen talepleri geri çevirmemeye özen gösterdik. “Beton yığınları arasında oynamaktan bıktık, bizlere yeni oyun alanları kazandırın” diyen çocuklarımızın bu taleplerine kulak verdik. Dolayısıyla, gerek ilçemiz merkezinde, gerekse dış mahallelerimizde yeni ve modern oyun parkları oluşturmaya hız kesmeden devam ediyoruz. İşte bugün de bu parklardan bir tanesini ziyaret ederek, burada oynarken çocuklarımızın yaşadıkları mutluluğa ortak olmak istedik. Onların mutluluğu, bizlerin de mutluluğu demek. Onları inşallah mutlu etmeye, sevindirmeye devam edeceğiz.”dedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir