Başkan Gökhan Okullarda…

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretleri kapsamında 27 Kasım 2018 Salı günü Vahit Tuna Anadolu Lisesi ile Cevatpaşa Ortaokulunu ziyaret etti.

Her iki okulda da okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerle buluşan Başkan Gökhan, özellikle okulların fiziki ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek not aldı. Ziyaretlerde ayrıca kentte yürütülen çalışma, proje ve faaliyetler ile güncel konulara ilişkin de sohbetler gerçekleşti. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime verdiği önemi bir kez daha dile getirerek, öğrencilerin müfredat dersleri dışında sportif ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenmelerinin çok önemli olduğunu, bu kapsamda özellikle müzik aletleri başta olmak üzere öğrencilerin ve okul yönetiminin taleplerinin imkanlar doğrultusunda karşılanmasına özen gösterildiğinin altını çizdi.

Başkan Gökhan ayrıca, listesi öğretmenler tarafından belirlenen 65’er adet okuma kitabını da okullara hediye etti.

EBRU BEKEN DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir