BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ‘HANIM ELLER’ SERGİSİNE DAVET

BAŞKAN FADILOĞLU’NDAN ‘HANIM ELLER’ SERGİSİNE DAVET

 

-KADINLAR, YAPTIKLARI ÜRÜNLERİ BEĞENİYE SUNACAK

Şehitkamil Belediyesine bağlı aile merkezlerinde eğitim gören kadınlar, ürettikleri ürünleri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde ‘Hanım Eller’ isimli sergi ile görücüye çıkaracak. Başkan Fadıloğlu, büyük emek verilerek ortaya çıkarılan ürünlerin sergilenecek olmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi ve herkesi serginin açılışına davet etti.

 

Şehitkamil Belediyesi ile Gaziantep M1 AVM, önemli bir işbirliğine imza attı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınların ürettiği el emeği göz nuru ürünler, ‘Hanım Eller’ adıyla sergilenecek. Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren 39 aile merkezlerinde eğitim gören kadınlar, uzun uğraş ve emek verdikleri mefruşat, Antep işi, iğne oyası, tel kırma, rölyef, sabun, resim, pasta gibi 8 ana branştaki bin ürünü Gazianteplilerin beğenisine sunacak. 7 Mart günü saat 17:30’da Gaziantep M1 AVM’de açılacak olan sergi, 12 Mart 2018 tarihlerine kadar açık kalacak ve 11:00 ile 21:00 saatleri arasında gezilebilecek.

 

Açılacak sergiye ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şunları söyledi:

 

“Şehitkamil Belediyesi olarak kadınlarımızın her zaman yanındayız. Kadınlarımızı sadece bir gün değil, her gün düşünüyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gaziantep M1 AVM ile birlikte kadınlarımız için ortak bir adım attık. Belediyemiz bünyesinde bulunan 39 aile merkezlerinde eğitim alan kadınlarımız, yıl boyunca ürettikleri ürünleri Gazianteplilerin beğenisine sunacak. ‘Hanım Eller’ ismindeki sergimiz, 7 Mart günü saat 17:30’da Gaziantep M1 AVM’de açılacak ve 12 Mart 2018 tarihlerine kadar açık kalacak. Sergide beğeniye sunulan ürünlerin nasıl yapıldığı, hangi aşamalardan geçtiği sergiyi ziyarete gelenlere yapan kişiler tarafından anlatılacak. Sergide satış da yapılacak. Ziyaretçiler, beğendikleri ürünleri satın alarak kursiyerlerimizin aile bütçesine katkı sağlayacak. Tüm Gazianteplileri, sergimize bekliyoruz.”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir