BAŞKAN FADILOĞLU’DAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ

-FADILOĞLU, HASTA VE HASTANE ÇALIŞANLARINA KARANFİL ARMAĞAN ETTİ

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Devlet Hastanesini ziyaret ederek hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu. Hastalarla sohbet eden Başkan Fadıloğlu, hastaların istek ve sıkıntılarını dinledi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr Ali Güven Fincan, Şehitkamil Devlet Hastanesi Sağlık Hizmetleri Müdiresi Emine Tekin ile beraber, hastanede farklı bölümlerde yatan hastaları ziyaret ederek, acil şifalar diledi. Fadıloğlu, ziyaret ettiği çocuk servisinde hasta çocuklarla yakından ilgilendi. Yaşlı hastaları da ziyaret eden ve karanfil takdim eden Başkan Fadıloğlu, sohbet ettiği hastalara sağlığın kıymeti hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, hastalara çeşitli konularda tavsiyelerde bulunarak, hastaların çok iyi şartlarda bakım ve tedavi gördüğünü kaydetti. Hastalar ise Başkan Fadıloğlu’nun ziyaretinin kendilerini memnun ettiğini belirterek, teşekkürlerini iletti. Devletin ve hükümetin her alanda olduğu gibi sağlık konusunda da vatandaşın yanında olduğunu dile getiren Başkan Fadıloğlu, hastane çalışanlarına da teşekkür ederek, büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ZİYARET, HEM BİZLERİ HEM DE HASTALARIMIZI ZİYADESİYLE MUTLU ETTİ

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Şehitkamil Devlet Hastanesi Sağlık Hizmetleri Müdiresi Emine Tekin, “Bugün Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu, hastanemizi ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalarımıza ve çalışanlarımıza çiçek takdiminde bulundu. Başkanımızın bu ziyareti hem bizleri hem de hastalarımızı ziyadesiyle mutlu etti. Bu tür ziyaretler, hastalarımıza ve bizlere moral motivasyon açısından önemli katkılar sağlıyor. Başkanımızın ziyaretinden dolayı hem hastane yönetimimiz adına hem de hastalarımız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL
NOVA MEDYA GRUP
YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir