Başkan Asya, Askf Heyetini Ağırladı

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Kemal Türkan ve yönetimini ağırladı.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Kemal Türkan ve yönetimini ağırladı.

Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Kemal Türkan ve yönetimi, Belediye Başkanı Feyat Asya’yı makamında ziyaret etti. Muş’taki kulüplerin durumlarının görüşüldüğü ziyarette ASKF Başkanı Türkan, Başkan Asya’ya yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Muş Belediyesi olarak gençlerin iyi alışkanlıklar edinmesini sağlamak adına zaman zaman spor kulüplerine destek verdiklerini anımsatan Başkan Asya, ASKF öncülüğünde yapılacak çalışmalarda, imkanlar dahilinde katkı sağlayacaklarının altını çizdi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir