BARO YÖNETİMİ STAJYER AVUKATLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU.

Adana Barosu Başkanı, Yönetim Kurulu ve Staj Komisyonu, stajyer avukatlarla Baro Tesislerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler.

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, genç meslektaşlarına “Hukuka ve mesleğin onuruna sahip çıkmalısınız” mesajını verdi.

Baro Tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltıya;
Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Baro Genel Sekreteri ve Staj Eğitim Komisyonu Koordinatörü Semih Gökayaz, Baro Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Gülsen Çalıkuşu Baykal, Av. A. Duygu Özgüven, Av. Özge Doğan İşcan, Av. Ümit Arif Özsoy, Av. Nevzat Elçi, Av. Furkan Kılıç, Staj Komisyonu Başkanımız Av. Kezbannur Özşahin Aksu ile Staj Komisyonu üyeleri katıldı.

Kahvaltıda stajyer avukatlarımızla bol bol sohbet eden Baro Başkanı Av. Küçük, : “Her geçen gün büyüyen ve gençleşen bir Baroyuz. Sizlere güveniyoruz ve her daim yanınızdayız. 29. Dönem Yönetimimizin tamamladığı 1 yıllık görev süremizde birçok staj, meslek içi eğitim faaliyetlerimizle sizlerin bilgi, tecrübe ve pratik kazanımlarınıza katkı sunmaya gayret ettik, 2017-2018 Staj Eğitim Dönemimizde aynı anlayışla devam edecektir. Hep birlikte çok daha güçlü bir Baro olmayı diliyorum” dedi.

ÖZNUR KAYA

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir