BARO YÖNETİM KURULUNDAN ADANA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI GÖREVİNE ATANAN ÖMER FARUK YURDAGÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adana’ya yeni atanan Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül’ü makamında ziyaret ettiler.

Adana Baro Başkanız Av. Veli Küçük, ziyarette yönetim kurulu üyelerini tanıttıktan sonra mesleki ve genel konular hakkında bilgi alışverişinde bulundular, yeni görevinde başarılar dilediler.

Sohbet sırasında, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başsavcı Yurdagül, Baro Başkanı Av. Veli Küçük’e nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaret, bir süre sohbet edilmesi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulması ile sona erdi.

Ziyaret esnasında, Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Sayman Av. İlknur Önal, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Nevzat Elçi, Av. Gülsen Çalıkuşu Baykal, Av. Furkan Kılıç ve Av. Abbas Bilgili de hazır bulundular.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesinin 2018 yılı Ana Kararnamesiyle, adli yargıda 3 bin 19, idari yargıda 301 olmak üzere toplam 3 bin 320 hakim ve savcının görev yeri değiştirilirken, Adana’ya Çorum Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül atanmıştı.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir