Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımı za Devam Ediyoruz.

Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ, İlçemiz de yapımı devam eden “İçme Suyu Kanalizasyon ve Yağmur Suyu İnşaatı” çalışmalarını yerinde inceleyerek firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanımız Bahattin DESTEBAŞ; İlçemiz içerisindeki yürütülen çalışmalar devam etmektedir, bu çalışmaların daha sağlıklı yürütülmesi amacıyla yetkililerle sürekli irtibat halindeyiz.

İnşallah bu çalışmaların sonunda İlçemizde alt yapı, içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu ile ilgili hiçbir sıkıntısı ve sorunu olmayacak. Bugünde içme suyu için yapılan drenaj çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldık. 

Ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız vatandaşların daha çok sıkıntı yaşamaması için elinden gelen tüm imkân ve gayretle çalışıyor. İnşallah çalışmalar kısa sürede tamamlanarak ilçemizin büyük sorununu ortadan kaldırmış olacağız.” Dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir