Arsuzlu Minikler Yüreklerimizi Isıttı.

Arsuz Belediyesi Sosyal Market üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere, Gökmeydan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından toplanan kıyafet ve oyuncaklar, Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan’a teslim edildi.Gökmeydan ilköğretim okulu öğrencileri, okulda düzenledikleri kampanya ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere temiz ve kullanmadıkları, kıyafet ve oyuncakları toplayarak, özenle paketledi. Arsuz Belediyesi’ne götürülen kıyafet ve oyuncaklar, Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü Sinan Altan’a teslim edilerek çocukların bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmeleri sağlandı.

İlkokul öğrencileri tarafından gerçekleştirilen bu sosyal sorumluluk projesinde öğrenciler, kullanmadıkları ve fazla olduğuna inandıkları temiz kıyafet ve oyuncakları, Arsuz Belediyesi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istediklerini Zabıta Müdürü Sinan Altan’a ilettiler. Paketleri teslim alan Altan, öğrencilere duyarlılıklarından ve sosyal sorumluluk projelerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.

 

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir