Anı Defterlerine Büyük İlgi

15 Temmuz darbe girişiminin 2’inci yıldönümünde Malatya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından açılan anı defterlerine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

15 Temmuz darbe girişiminin 2’inci yıldönümünde Malatya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından açılan anı defterlerine vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.

FETÖ/PDY Terör örgütü tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde Malatya’da çeşitli anma programları düzenleniyor. Etkinlikler kapsamında Malatya Valiliği İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından şehrin çeşitli noktalarına halkın darbe girişimi ile ilgili düşüncelerini paylaşacağı anı defterleri konuldu.

15 Temmuz Millet meydanının yanı sıra Soykan Parkı, Emekliler Parkı ve Malatya Park AVM’de açılan statlarda vatandaşlar 2 yıl önce yaşanan kara geceye ilişkin duygu ve düşüncelerini dile getiriyorlar.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir