ASKON, İŞKUR MÜDÜRÜ AHMET KARAVELİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET EDEREK YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ.

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Abdulvahab Bilge, Kurtuluş Şengül ve İsa Topal İşkur Adana İl Müdürü Ahmet Karaveli’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Görüşmede İşkur Adana İl Müdürü Ahmet Karaveli ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek ASKON Adana Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, ASKON ve üyeleri hakkında bilgiler verdi. ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ASKON’un bir işadamları derneği olduğunu ifade ederek, “üyelerimizle uyum içinde ekonomimize katma değer üretmek üzere çalışıyoruz.” dedi. Çalışkan, İşkur’un çalışmaları hakkında Karaveli’den bilgi aldı. Karaveli “İş başı eğitim programlarıyla 6 bin 585 kişinin deneyim kazanarak işgücü piyasasında yer edinmesini sağladık. Girişimci ruha sahip 674 vatandaşımızın girişimcilik eğitimi alarak iş kurma hayaline destek olduk. Dezavantajlı durumda olan 7 bin 409 vatandaşımızı Toplum Yararına Program kapsamında geçici süreli olarak kamu kurumlarında istihdam ettik” ifadelerini kullandı. Karaveli, ASKON üyelerine selamlarını ileterek, Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir