4.MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI TERTİP KURULU TOPLANTI

DOSTLUK TURNUVASI ÖNCESİ TERTİP KURULU VE TAKIM TEMSİLCİLERİ BİR ARAYA GELDİ

Defne Belediyesi 4.Mahalleler Arası Futbol Turnuvası’nda Tertip Kurulu ve turnuvaya katılacak olan takım temsilcileri bir araya geldi.

Akdeniz Mahallesi Akdeniz Defne Evi’nde yapılan toplantıda Defne Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Künefeci, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Öztürk, Hatay Saha Komiserleri Derneği Başkanı Haluk Görün, Defne Belediyesi Spor İşleri Müdürü Zeki Gülen, tertip kurulu üyeleri İlhami Çankır, Hikmet Altunay, Levent Öztürk, Samet Tarsuslu ve takım temsilcileri katılım gösterdi.

20’den fazla takımın temsilcileri ile bir araya gelinen toplantıda herkesin ortak fikri alınarak turnuva kuralları konusunda istişare yapıldı.

4.Mahaleller Arası Futbol Turnuvası’nda her sene olduğu gibi bu sene de dostluk teması üzerinden gidildiği vurgusu yapılan toplantıda, turnuvanın dostluk ve fair play çerçevesi içerisinde sürmesi temennisi ile tüm takımlara 26 Mart Pazartesi Günü başlayacak olan Turnuva için başarılar dilendi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir