249 ŞEHİT 249 FİDAN

Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle anlamlı etkinliklere imza atıyor. Gençler, 249 şehit adına 249 adet fidan dağıttı.
AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, hain darbe girişiminin yıldönümü olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Bayramyeri Medyanı’nda “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” fotoğraf sergisi açtı. Sergide 15 Temmuz gecesine ait fotoğraflar yer aldı. Sergiye vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer de sergiyi ziyaret etti.
249 Şehit unutulmadı
Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanlığı, hain darbe girişimi sırasında Şehit olan 249 vatandaşı da unutmadı. Gençler 249 şehit adına Bayramyeri Meydanı’nda fidan dağıtımı gerçekleştirdi. Her bir fidanın üzerinde ise darbe günü şehit olan vatandaşların ismi yazıldı. Gençler tarafından Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ve Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer’e de fidan hediye edildi. Ayrıca İlçe Gençlik Kolları tarafından Bayramyeri Meydanı’nda 249 adet 15 Temmuz broş ve kurdelesi dağıtıldı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününü kutlayan Ak Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Av. Mert Koç, “Yüce Türk Milleti 15 Temmuz 2016’da asker kamuflajina bürünmüş ve amaçları anayasal düzeni bozmak olan bir avuç haine karşı bir kez daha Çanakkale ruhunu hissettirmiştir.” diye ekledi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir