200 Bin m2 Kilitli Parke Taşı Döşeme Çalışmalarına Başlandı

Bismil Belediyesi vatandaşlara daha kaliteli ulaşım hizmeti sunabilmek için merkez ve kırsal mahallelerde 200 bin m2’lik kilitli parke taşı çalışmalarına başladı.

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel’in talimatıyla 200 bin m2’lik kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarına başlandı. Geçen sene 120 bin m2 kilitli parke taşı döşemesi yapan Bismil Belediyesi bu sene yıl içerisinde 200 bin m2 kilitli parke taşı döşeyeceğini belirtti. Merkez mahallelerdeki çalışmalarına devam eden Bismil Belediye aynı zamanda kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Bismil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçemize modern ve estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla kilitli parke taşı uygulaması mahallelerimizde genişleyerek sürdürülüyor. 2018 yılı içerisinde 200 bin metrekarelik alana kilit parke taşı döşenerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir