GENÇLİK MECLİSİ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

GENÇLİK MECLİSİ TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

            Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin organizasyonunu yaptığı kahvaltı programına ilgi yoğun oldu.

Sanat Sokağı’nda bulunan Kent Konseyi binasında gerçekleşen kahvaltı programına Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri, Malatya Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileriyle Gençlik Meclisi üyeleri bir araya geldi. Açık büfe yapılan kahvaltıda bir araya gelen gençler fikir alışverişinde bulunarak düşünce ve görüşlerini paylaşma fırsatı buldular. Lise öğrencileri hedeflerini abi ve ablalarına anlatırken üniversite okuyan öğrenciler de genç arkadaşlarının heyecanını paylaşarak onlara yol göstermeye çalıştı.

Tıp Fakültesi öğrencilerinden Talip Kılıç organizasyonla ilgili şunları kaydetti: “Gençlik Meclisinin yaptığı çalışmaları zaten takip ediyorduk ve bizlerde bu konuda hem daha iyi tanımak hem de imkânlardan daha iyi faydalanabilmek adına bu davete icabet ettik. Bizlere olan yoğun ilgiden ve karşılamadan dolayı Gençlik Meclisi’ne teşekkür ederim.” dedi.

Programla ilgili söz alan Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Ateş: “Gençlik Meclisimizin düzenli olarak yapmış olduğu kahvaltı programlarının amacı Gençlik Meclisi nedir, neler yapar, işleyişi nasıldır? Gibi sorulara cevap vermek hem de Gençlik Meclislerinin sahip olduğu potansiyellerden tüm gençlerin faydalanmasını sağlamaktır. Programa katılımlarından dolayı Tıp Fakültesinde okuyan öğrenci arkadaşlarıma ve liseli kardeşlerime teşekkür ederim.” dedi.

Program Sanat Sokağı’nda bulunan Gençlik Merkezi, Fotoğraf Makinesi Müzesi ve Malatya Kültür Evi gezisinin ardından sona erdi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir