1. Dünya Görme Engelliler Homeros Okumaları Projesi Ekibinden Rektör Acer’e Ziyaret

Türkiye Engelliler Konfederasyonu ve Körler Federasyonu Başkanı Turhan İçli, Türkiye Görme Engelliler Derneği Çanakkale Şube Temsilcisi İbrahim Batdal, MÜSİAD Çanakkale Şubesi Temsilcisi Alper Tunga Ateş, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer’i makamında ziyaret etti. Rektör Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Yunus Eryaman da ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ilan edilen “2018 Troya Yılı” etkinlikleri kapsamında düzenlenen, 40 ülkeden yaklaşık 300 kişinin katılımıyla 13-17 Ağustos’ta Çanakkale’de gerçekleşecek olan “1. Dünya Görme Engelliler Homeros Okumaları” projesi hakkında bilgiler verildi.

 

EBRU BEKEN

NOVA  MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir