ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YERİNDE HİZMET VERMEYE BAŞLADI

Belediye, Zabıta Müdürlüğü, belediyenin merkezi binasından çıkarak, tadilat görüp yenilenen 3 katlı yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Meydan Mahallesi Balıkçılar Caddesinde bulunan ve bir süre önce tadilatı yapılarak bakımı tamamlanan 3 katlı bina, Zabıta Müdürlüğü Merkez Zabıta Amirliği olarak hizmet vermeye başladı.

Belediye Hizmet Binasında zemin katta bulunan Zabıta Müdürlüğünün, yeni binasına taşınması ile hizmetlerin aksatılmadan,verimli ve seri bir şekilde gerçekleştirilerek vatandaşlara daha etkin hizmet verilmesi hedefleniyor.

İşyeri açma ve çalıştırma ruhsatlarla ilgili işlemlerin görüleceği Zabıta Müdürlüğü’nün yeni binasında,  ses ve gürültü kirliliğine neden olanların şikayetler, dilenciler ile ilgili şikayetleri ile esnafın kaldırım ve yaya işgallerine yönelik şikayetler de bu merkeze yapılabilecek.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir