YOL ÇALIŞMALARI hakkında

DEFNE BELEDİYESİ EKİPLERİ ÇEKMECE’DE

Defne Belediyesi, 2017 yılı hizmetleri kapsamında gerçekleştirdiği yol çalışmalarını sürdürüyor.

Alt yapısı tamamlanan bölgelerde beton asfalt çalışmaları gerçekleştiren Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, öte yandan yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Son olarak Çekmece Mahallesi 517.Sokakta parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiren ekipler, diğer yandan Çekmece Mahallesi 67 ile 74. Sokakları birbirine bağlayacak olan 73.sokakta yol açma çalışmalarına start verdiklerini duyurdular.

Bağlantı yollarının, vatandaşların ulaşımında oldukça önemli olduğunu ve çalışmalarını bu doğrultuda planladıklarını belirten ekipler, halkın mağduriyet yaşamamaları adına yol bakım ve onarım çalışmalarından taviz vermediklerini ifade ettiler.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir