YILBAŞI GECESİ KAMU ÇALIŞANLARI UNUTULMADI)

YILBAŞI GECESİ KAMU ÇALIŞANLARI UNUTULMADI

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel, CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, yılbaşı gecesi çalışan polis, itfaiye personeli ve belediye işçilerini ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladılar.

Yeni yıl kutlamalarının güven ve huzur içinde geçmesi için çalışan kamu görevlileri unutulmadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP Milletvekili Cemal Okan Yüksel, CHP İl Başkanı Sinan Özkar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç yılbaşı akşamı çalışan Emniyet Güçleri personelini,  Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İtfaiye Dairesi ve Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi çalışanlarını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladılar. Şehrin gelişmesinde en büyük emeğin işçilerin özverili çalışmaları olduğunu belirten Başkan Büyükerşen, emekleri için tüm çalışanlara teşekkür etti. Yılbaşı gecesi karşılarında Yılmaz Büyükerşen’i gören çalışanlar ise ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek Başkan Büyükerşen’e teşekkür ettiler.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir