Yenişehir’de Kaldırımlara Bazalt Taşı Döşeniyor

Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesi genelinde, kaldırım yenileme, kilitli parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürülüyor.

Diyarbakır‘ın Yenişehir ilçesi genelinde, kaldırım yenileme, kilitli parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdürülüyor.

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde kaldırım yenileme, kilitli parke taşı, döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarına, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkanı Serdar Kartal‘ın talimatlarıyla hız verdi. Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçenin dört bir yanında yeni imar yolu, kilitli parke taşı döşeme, asfalt çalışmalarının yanı sıra kaldırımlara da bazalt taşı döşeme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Şehitlik Mahallesi, Yaradanakul Caddesi’nde Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kaldırımlara bazalt taşı döşeme işlemlerinin yanı sıra görme engelli vatandaşlar için de sarı bant uygulamaları da yapılıyor.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir