Vali Azizoğlu, Kültür ve Turizm Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret ederek, müdürlük çalışmaları hakkında birifing aldı.

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret ederek, müdürlük çalışmaları hakkında birifing aldı.

Ziyaretinde; İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz tarafından karşılanan Vali Azizoğlu, müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda yapılan çalışmalarla ilgili İl Müdürü Cemal Almaz’dan birifing alan Vali Azizoğlu, Köklü bir geçmişe sahip Erzurum’un, tarihi, kültürü ve kış turizmiyle Anadolu’nun önemli şehirlerinden birisi olduğuna dikkat çekerek, yapılan çalışmalarla şehrin turizm potansiyelinin de artacağını kaydetti.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir