VALİ ATA VE KIRIKHAN’LI İDARİ YÖNETİCİLERDEN ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Hatay Valisi Erdal Ata, Şemdinli’de PKK’lı hainlerle girdiği çatışmada şehit olan Kırıkhan’lı hemşerimiz Piyade sözleşmeli er Ömer Küçük’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Özsoğuksu mahallemizde ikamet eden Şehit Ailesine yapılan taziye ziyaretine Hatay Valisi Erdal Ata, Kırıkhan Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Askeri erkan, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, İlçe Müftüsü Mekki Solmaz ve Kurum müdürleri katıldılar.

Vali Ata ile İlçenin askeri ve mülki idari yöneticileri Şemdinli’de PKK’lı hainlerle girdiği çatışmada şehit olan Piyade sözleşmeli er Ömer Küçük için yapılan dualardan sonra Şehit ailesinin acısını bir kez daha paylaştılar.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir