Ulusumuzun Başı Sağolsun

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, Zeytin Dalı Harekatı’nda terör saldırısında şehit düşen askerlerimiz ile ilgili taziye mesajı yayımladı. Ertemur, yaptığı yazılı açıklamada, Zeytin Dalı Harekatı’nda, teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 8 askerimizin şehit olduğunu belirtti.

Ali Rıza Ertemur, “Güne şehit haberiyle, anaların göz yaşıyla  uyandık. , Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimize rahmet, milletimize  sabır diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ertemur, “Şehit ateşi anaların, milletimizin ve Denizlimizin yüreğine düştü. Şehit olan tüm askerlerimizin acısını paylaşıyorum. AslenTavaslı olan, Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde yaşadığını öğrendiğimiz hemşehrimiz Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Dinek’in de şehadete eren yiğitlerimiz arasında olduğunu öğrenmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyim. Afrin kırsalındaki çatışmada şehit olan bu kahraman evladımız ile operasyonda şehadete eren kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet; aileleri, yakınları, silah arkadaşları ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralanarak gazi olan askerlerimize, acil şifalar diliyorum. Ulusumuzun başı sağ olsun” dedi.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN    YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir