UĞUR MUMCU MEYDANINA İLK AĞAÇ BARIŞ KARDEŞLİK İÇİN DİKİLDİ

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; yakın zamanda açılışını yapmaya hazırlandıkları Defne Kent Meydanı’nda ilk ağaç dikimini elleriyle gerçekleştirdi.

Tüm alt yapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte peyzaj çalışmalarının start aldığı Defne Kent Meydanı’nda ilk Defne ağacı dikimini gerçekleştiren Başkan Yaman: “Hatay’ın en büyük kent meydanını siz değerli halkımızla buluşturmak için gün sayıyoruz.İlk Defne ağacımızı barış kardeşlik ve birlikteliğimiz adına diktik…Hızla devam eden peyzaj çalışmalarımız sonrasında Defne Kent Meydanını kısa süre içerisinde hizmetinize sunacağız.” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir