Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şubesi’nden Fırat EDAŞ’ a Teşekkür

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şubesi, yaptığı hizmetlerden dolayı Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürü Özgün Ersoyoğlu ve şebeke amiri Osman Şahiner’e teşekkür plaketi verdi.
Malatya Merkez Arıza binasında düzenlenen programa, Fırat Elektrik Sistem İşletme ve Bakım Grup Yöneticileri, Tecde Mahallesi muhtarı Ali Yiğit, Karakavak Mahallesi muhtarı Alaaddin Boyraz, Çukurdere Mahallesi muhtarı Ömer Gönültaş, Gazi Mahallesi muhtarı Hüseyin Başıbüyük, Büyükmustafapaşa Mahallesi muhtarı Mustafa Eren, Özalper Mahallesi muhtarı Ramazan Korkmaz, Çilesiz Mahallesi muhtarı A.Yılmaz Büker, Kernek Mahallesi muhtarı Metin Türkoğlu ve merkez arıza çalışanları katıldı.
Programda konuşan Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şubesi Başkanı Mustafa EREN “Artık Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. ile muhtarlarımız arasında kurulan whatsapp hattı ile sıkıntılarımızın birçoğu hallolmuş durumdadır ve eskiye oranla çok daha hızlı aksiyonlar alınmıştır. Elektrik arızaları ve sokak aydınlatmaları en kısa sürede giderilmektedir. Bu çalışmadan dolayı Fırat Elektrik ailesini güzel hizmetleri için kutlar bundan sonraki çalışmaları için de başarılar dileriz.” dedi.
Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Özgün Ersoyoğlu ise, “Müşterilerimize en iyi hizmet vermenin gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden hizmet kalitesini sürekli arttırmak için çalışıyoruz. Bu anlamda da halkın nabzını en iyi tutan muhtarlardan aldığımız bu plaket bizim için çok değerlidir. Muhtarlarımızdan gelen şikayet ve önerileri hızlı şekilde çözmek temel amacımızdır. Kurulan whatsapp hattımızda da her türlü şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. En kısa zamanda çözüme kavuşturmak bizim temel görevimizdir. Muhtarlarımızın bu teşekkürü, bizi daha da motive etmiştir. Amacımız hizmet kalitemizi daha da artırmaktır” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şubesi Başkanı Eren, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş Malatya İl Müdürü Özgün Ersoyoğlu ve şebeke amiri Osman Şahiner’e plaket takdim etti.

Sultan AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir