TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI’NIN YILDIZI TORBALI OLDU

Tarımda, sanayide, ihracatta, kentleşmede sağladığı büyük gelişmeyle ülke ekonomisine önemli bir değer katan Torbalı ilçesi Turizm alanında da potansiyelini ortaya koymak için Travel Turkey İzmir Fuarı’na katıldı.

 

TÜRSAB ve İZFAŞ işbirliğinde düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’na katılan Torbalı ilçesi standı büyük ilgi görüyor.

Tarımda, sanayide, ihracatta, kentleşmede sağladığı büyük gelişmeyle ülke ekonomisine önemli bir değer katan Torbalı , Turizm alanında da potansiyelini ortaya koymak amacıyla Metropolis Antik Kenti temalı bir stant kurdu. Torbalı Belediyesi’ne ait yayınların ve ilçede üretilen bazı ürünlerin tanıtıldığı stant ziyaretçi akınına uğruyor. Torbalı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, ziyaretçiler arasında ilçede farklı alanda yatırım yapmak isteyenlerin çoğunlukta olduğunu gözlemlediklerini belirttiler.

Türkiye’nin en önemli turizm buluşmaları arasında gösterilen fuarın bu yılki partner ülkesi Ukrayna, partner ili ise Nevşehir olarak belirlendi. 36 ülkeden ve 54 ilden seyahat acenteleri, tur operatörleri, iş ve kongre turizmi, bakanlıklar, konsolosluklar, oteller, tatil köyleri gibi sektör temsilcilerinin yer aldığı fuarda, katılımcı ile ziyaretçilere özellikle sağlık ve gastronomi turizmi konularında yoğun tanıtımlar yapılıyor.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir