TESPİT KOMİSYONU hakkında

DEFNE BELEDİYESİ HİZMET ALIMI TESPİT KOMİSYONU ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Defne Belediye Başkanlığı bünyesinde kurulan tespit komisyonu, taşeron işçilerin kadroya geçme süreciyle ilgili olarak inceleme ve araştırma çalışmalarını sürdürüyor.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yürütülen Tespit Komisyonu, 12.01.2018 – 20.02.2018 tarihleri arasında 40 günlük öngörülen çalışma süresi ile Defne Belediyesi bünyesinde taşeron olarak çalışan işçilerin yaptığı başvuruları tek tek inceleyerek iki aşamalı değerlendirmede bulunacak.

Komisyon incelemesinin Şubat ayı içerisinde tamamlanmasının planlandığı belirtilirken, komisyon çalışmalarının ardından sınav komisyonu kurularak belediye şirketine geçiş yapacak olan personellerin sınava tabi tutulacağı bildirildi.

Sürekli işçi kadrosuna geçiş süreci de en geç 2 Nisan 2018 tarihinde tamamlanacak.

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir