TERSİNE DÜNYA ADLI OYUN TİYATROSEVERLERLE BULUŞTU

Hatay Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunun yaz döneminde başlatmış olduğu Genç Tiyatro Deneme Sahnesi’nin oyunu ikinci kez tiyatroseverlerler ile buluştu.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülüğünde kurulan HBB Şehir Tiyatrosu, yediden yetmişe herkesin büyük ilgi ve beğeni ile takip ettiği birbirinden güzel ve renkli oyunlara imza atmaya devam ediyor.
KURSİYERLER SEYİRCİLERDEN TAM NOT ALDI
Orhan Kemal’in yazdığı, HBB Şehir Tiyatrosu’nun başarılı oyuncularından Atilla Yaprak’ın derleyip düzenlediği  ‘Tersine Dünya’ adlı oyun, 26 Kasım Pazar günü Samandağ Kültür Merkezi’nde tiyatroseverlerin beğenisine sunuldu.
Aldıkları tiyatro eğitimleri süresinde kursiyerlerin büyük bir emekle hazırladığı ‘Tersine Dünya’ adlı oyun seyircilere keyifli anlar yaşattı.
Yoğun ilginin ve katılımın olduğu oyunun sonunda seyircilerden tam not alan HBB Şehir Tiyatrosu ekibi seyircilere Orhan Kemal’in ‘Eskici ve Oğulları’ adlı kitabını hediye etti. 
TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir