Teniste Büyükler Kış Kupası heyecanı

Adana Büyükşehir  Belediyesi’nin tam destek verdiği organizasyonda Türkiye’nin en iyi raketleri mücadele verdi.

Teniste, Büyükler Kış Kupası heyecanı

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda Türkiye Tenis Federasyonu’nun organize ettiği  Büyükler Kış Kupası, yurdun dört bir yanından en iyi raketleri Adana’da buluşturdu. Adana Atlı Spor Kulübü’nde 90 tenisçinin mücadele verdiği Büyükşehir Kış Kupası’nda tekler ve çiftlerde şampiyonlar belli oldu.
Esat Tuğberk kortlarında gerçekleştirilen Büyükler Kış Kupası Turnuvası’nda tek kadınlarda Kemer Golf&Country Club’tan Ayşegül Mert, tek erkeklerde TED Spor Kulübü’nden Barkın Yalçınkale birinci oldu. Çif kadınlarda Adana Atlı Spor Kulübü’nden Billur Gönlüşen-Defne Çınar, çift erkeklerde TED Spor Barkın Yalçınkala-Gökberk Ergeneman şampiyonlukları elde etti.
Turnuvada şeref kürsüsünde yer alan sporcuların ödüllerini Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürü Kadir Gül ve Adana Atlı Spor Kulübü Başkanı Ali Cerit verdi. Kadir Gül, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda tenis sporunun gelişmesi için Büyükler Kış Kupası’na tam destek verdiklerini belirtip, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Adana Atlı Spor Kulübü Başkanı Ali Cerit de Türkiye’nin en iyi tenisçilerinin Adana’da bir araya getiren organizasyona desteklerinden dolayı Başkan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti.
HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir