ŞUSİAD BŞK GÖK DOGUNSİFED YÖNETİMİNDE

Diyarbakır’da 7’inci Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş insanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Olağan Genel Kurulu yapıldı. Bir Özel otelde yapılan genel kurula DOGÜNSİFED Başkanı Şah İsmail Bedirhanoğlu ile oda ve borsa başkanları katıldı.
Genel kurul, Şehmus Akbaş, Reyhan Aktar ve Hamide Akar’ın Divan Kurulu’na seçimiyle başladı. Genel Kurula başkanlık eden Akbaş, katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasına, kurul gündemini aktardı.
TEK LİSTEYLE SEÇİME GİDİLDİ
Bedirhanoğlu’nun konuşmasının ardından Divana sunulan tek liste olan, Aziz Özkılıç, Mehmet Salih Gök, Burç Baysal, Reyhan Aktar, Nevin İl, İhsan Uğurlu, Mehmet Veysi Araç, Cevahir Asuman Yazmacı, Abdulhakim Toloğ, Yusuf Korkmaz, Abdurrahman Aslan, Devrim Türk, Şehmus Akbaş, Selahattin Cengiz, Mehmet Korkut Polat’tan oluşan yönetim listesi oylanarak seçildi.
Yönetimin seçilmesinin ardından Yönetim Kurulu üyeleri tarafından, Başkan, Başkan Vekili ve Başkan Yardımcıları ile sayman seçimi yapıldı.
DOGÜNSİFED Yönetim Kurulunca Başkanlığına Aziz Özkılıç getirilirken, Başkan vekilliğine Mehmet Salih Gök getirildi. Burç Baysal, Reyhan Aktar, Nevin İl, İhsan Uğurlu’nun başkan yardımcısı olurken, Mehmet Veysi Araç saymanlığa getirildi. Cevahir Asuman Yazmacı, Abdulhakim Toloğ, Yusuf Korkmaz, Abdurrahman Aslan, Devrim Türk, Şehmus Akbaş, Selahattin Cengiz, Mehmet Korkut Polat ise yönetim kurulu üyesi olarak belirlendi.

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir